Ženatého muža očarila neznáma žena jeho snov. Keď sa prevalila pravda, zverejnil úprimné vyznanie
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Ženatého muža očarila neznáma žena jeho snov. Keď sa prevalila pravda, zverejnil úprimné vyznanie

Zaľúbiť sa môžeme kdekoľvek a kedykoľvek. Tento muž sa o svojom zážitku rozhodol hovoriť nahlas.

— Foto: Facebook/Jason Hewlett

SALT LAKE CITY 14. januára - Jason Hewlett je šťastne ženatý profesionálny zabávač, ktorý má štyri deti a spokojný život. Stačí však malý moment a v živote sa môže zrazu všetko zmeniť. Dnes už to pozná vzorný manžel a otec na vlastnej koži. Keď totiž jedného pekného dňa stál v rade pri pokladni, všimol si krásnu ženu stojacu pred ním. V tom okamžiku začal cítiť obrovskú fyzickú príťažlivosť, no zároveň aj výčitky voči svojej pani manželke. Situáciu opísal aj v príspevku na Facebooku: „Bol som v obchode a nakupoval som bežné veci pre mužov, ako – pinzetu na obočie, kliešte na nechty, žiletky, formovacie vosky, sušené mäso či sardinky – a keď som išiel platiť, uvidel som ju. Hneď som si pomyslel: Wow, nejaký chlap má šťastie, že je jeho,“ vysvetlil na začiatok Jason.

Foto: Facebook/Jason Hewlett

Odhalenie

O niekoľko sekúnd si však uvedomil, že tá krásna neznáma dáma je jeho manželka. Úplnou náhodou obaja nakupovali v tom istom obchode v ten istý čas. Jason ju v prvom momente chcel osloviť, avšak namiesto toho spravil krok späť a ticho ju pozoroval. V momente, ako zaplatila za svoj nákup, odišla a svojho manžela si vôbec nevšimla. Očarený muž nevedel, čo má robiť, no vďaka tomuto zážitku mnohé pochopil.

V prvom rade bol prekvapený z toho, ako jeho manželka úžasne vyzerá a aká je krásna. Vidí ju často, no teraz, keď ju stretol v obchode, priznal, že sa na ňu pozeral úplne inými očami. „Nemohol som uveriť, že ja môžem byť jej mužom,“ napísal v príspevku Jason. V ďalšom bode ho prekvapilo, že si ho vôbec nevšimla. „To je dobrá aj zlá vec. Dobrá v tom, že nevykukáva,“ priznal. Avšak odhalil aj to, že si uvedomil, aké to bolo pred rokmi ťažké získať si jej pozornosť a ju ako ženu. „Keď som ju prvýkrát videl, dobre som vedel, že je to nemožné. Nejako som ju nakoniec získal aj napriek všetkým mojim neistotám, neschopnostiam a nedokonalostiam.“

Foto: Facebook/Jason Hewlett

Na záver Jason odhalil úplne všetko. Najmä obdiv, aký voči svojej žene prechováva. Do tretice bol šťastný, že svoju manželku v ten deň videl inými očami. „Ako nezávislého, schopného, pokorného, zábavného, sladkého, láskavého a úžasného človeka, akým ona je. A potom schytila veci a vyšla z dverí. Nič som nepovedal, iba som ju s obdivom sledoval, ako odchádza a bol som šťastný, že je to moja žena. Milujem ju a všetko, čo sa jej týka,“ dodal na záver nanovo zamilovaný manžel Jason.

Už ste čítali?

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…

Vzťahový poradca: Muž nedokáže dať žene, čo potrebuje, kým v…

Muži majú v sebe malého zraneného chlapca, ktorého musia najprv…

Psychologička: Mať pod stromčekom hračkárstvo je nezmysel. Deti…

Deťom veľa darčekov netreba, je potrebné sa im venovať. Viac o tejto téme prezradila…

Bývalý policajt: Podľa mojich indícií Kuciakovu vraždu vyšetria.…

Po 26 rokoch aktívnej služby v policajnom zbore odišiel do civilu v hodnosti…

Slovenský vedec Milan Kováč rozlúštil tisícky rokov staré tajomstvo…

Etnológ Milan Kováč skúmal staroveké mayské stavby v stredoamerickej…

Na Slovensku ju posielali na potrat, Švajčiari zachránili jej…

Bežné vyšetrenie spustilo lavínu zlých správ. Tehotná…

V prvej ČSR sa jazdilo vľavo, hlavným mestom mala byť Žilina…

Československo bolo hospodárskou veľmocou, bolo ďaleko pred najväčšími…