Celeste Buckingham kritizovali za postavu. Jej slová z nej spravili pozitívny vzor pre všetky mladé dievčatá
Dobré noviny
Dobré noviny

Celeste Buckingham kritizovali za postavu. Jej slová z nej spravili pozitívny vzor pre všetky mladé dievčatá

Úprimné slová mladej umelkyne sú krásnym vzorom pre všetky dámy.

— Foto: Instagram/celbuckingham

BRATISLAVA 17. januára - Len pred pár mesiacmi talentovaná speváčka Celeste Buckingham zverejnila fotografiu, za ktorú bola skritizovaná. Priznala tam svoje „nedostatky“ a aj to, že je na svoje telo hrdá. „Celý môj životný príbeh je zapísaný na mojom tele. Väčšina žien má strie alebo celulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ja,“ napísala Celeste a tým dala jasne všetkým najavo, čo si myslí o kritike a dnešnom „trende“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chcela. Teda, nemala som to v pláne, ale keď už sú vidieť moje takzvané “nedostatky” tak aspoň k fotkám niečo poviem aj ja. Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu konečne prekonala, tak som sa presťahovala do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchadzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila po rozchode a opäť som schudla. Počas natáčania filmu Bajkeři som kvôli hereckéj role schudla 16 kíl. Tento rok som opať pribrala vďaka plnému pracovnému rozvrhu. A nič by som nezmenila. Celý môj životný pribeh je zapisaný na mojom tele. Vačšina žien má strie alebo cellulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Je to moja genetika, že sa mi neustále mení moje telo a ak mám byť veľmi uprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom, a aby sme si zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaži byť lepšia každý den. Vďaka takýmto člankom ako práve tento ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladé baby prestanú jesť aby vyzerali štíhlejšie, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom a závidia chudšej, dokonalejšej babe, lebo zo všetkých strán sa to očakáva. Ale ja som sa už rozhodla. Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedurách nedá kupiť. ❤ #bodypositivity #effyourbeautystandards #loveyourself

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Buckingham (@celbuckingham),

Na záver svojho vtedajšieho príspevku odkázala všetkým, čo je v živote podľa nej dôležité a čo naopak nie. „Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedurách nedá kúpiť,“ veľmi výstižne poznamenala speváčka minulý rok.

Jasný odkaz pre kritikov

Neprešla až tak dlhá doba a opäť je na scéne Celeste Buckingham a jej odkaz pre všetkých, ktorí by si radi zgustli na jej terajšom výzore. Priznala kilá navyše a vôbec sa za ne nehanbí. Skôr naopak. Svojim odkazom nedala šancu ani jednému zlomyseľnému novinárovi, ktorý by sa do kritizovania veľmi rád pustil. „Viem, že moja postava na týchto fotkách je väčšia (ako viacerí ľudia, som svoje Vianoce prežrala)a takto vám chcem ušetriť čas na komenty na moju postavu. V živote som sa necítila viac sexy a pohodlne, takže..“ priznala krásna a vyrovnaná Celeste. Mladé žieňa je ako sa zdá poriadne nad vecou a je krásnym príkladom pre ďalšie mladé slečny.

Speváčka však týmto odkazom neskončila a zverejnila ďalší. Tentokrát však odhalila svoju pravú tvár. Jednoducho sa odfotila bez zbytočného mejkapu a opäť tak povzbudila nejednu mladú dámu, ktorá hodiny denne trávi pred zrkadlom, len aby bola dokonalá pre ostatných.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No Filter/No Make Up ?? . . Dnes ráno som sa cítila hrozne. Zobudila som sa a myslela som si, že vidím v zrkadle strašidlo . Unavené oči, vyzdobené tmavými kruhmi, vyrážky, fleky z exzému-no všeobecne unavenú tváričku. Šla som na kozmetiku u mojích milovaných v @mishellbeauty, ale podmienka kozmetiky a čistenia je tá, že nesmieš aspoň den na to mať na tvári mejkap ??‍♀️ Ešte cestou tam na mňa tak zapršalo a fúkalo, že som došla do salónu ako mokrý pes z ulíc ? Ale počas celého procesu, som si stále hovorila, nebuď na seba zlá, nebuď prísna, však o nič nejde. Staráš sa dnes o seba, a nemusíš sa hanbiť, za to že nemáš zakryté nedostatky. Krása je vnútorná, takže ide len o to čo TY vnímaš ako krásne, nie to čo ostatný alebo spoločnosť ti hovorí. Takže bez hanby tu dávam selfie neupravený, nenaličený, a dúfam že sa odvážite aj vy-lebo vlastne, nemalo by si žiadať odvahu to, že som aká som a že nebudem sa snažit každý den dosiahnúť nejaký štandart dokonalosťi. #beyourself #effyyourbeautystandards #loveyourself #budsvoja #samasebou #inmyownskin #domyownthing #niesomprotimejkapu #kazdyviebytkrasny #autenticka

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Buckingham (@celbuckingham),

Už ste čítali?

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…

Onkogynekológ: Dvesto Sloveniek ročne zomrie úplne zbytočne.…

Chorobe, na ktorú na Slovensku zomiera množstvo žien, sa dá predísť.…

Braňo Mojsej vo vlastnej klinike lieči závislých: Pvým varovným…

Braňo Mojsej sa rozhodol založiť kliniku, v ktorej chce pomáhať závislým…

Fyzioterapeutka: Chrbticu si neničíme len v práci, ale aj v…

Chrbtici neškodíme iba v práci, ale aj v spánku. Fyzioterapeutka…