Lásku našli na plátne: Tieto filmové páry sa do seba zaľúbili aj v skutočnosti
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Lásku našli na plátne: Tieto filmové páry sa do seba zaľúbili aj v skutočnosti

Stretnutia pri natáčaní filmov boli pre tieto páry prelomové. Vďaka práci dnes kráčajú spoločnou cestou života.

LOS ANGELES 9. marca - Aj v Hollywoode má svoje miesto láska. Nie však hraná ale tá skutočná. A že to môže fungovať medzi hercami, o tom niet vďaka týmto párom pochýb. Stretli sa pri natáčaní a odvtedy tvoria nerozlučné dvojice. Ľúbia sa a aj napriek ich zamestnaniu sú si verní a šťastní. Veď predsa aj známe tváre si zaslúžia byť milovaní a milovať.

Javier Bardem a Penélope Cruz

Nádherná Penélope Cruz sa so svojim manželom hercom Javierom Bardemom stretla v roku 1992, kedy spolu natočili romantickú komédiu s názvom „Šunka, šunka“. Tu sa zrodila láska a pár si v roku 2010 povedal svoje áno. Spolu majú dve deti a ako sa zdá, žijú si krásnym životom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Cannes here we come!#asgharfarhadi #todoslosaben #everybodyknows @nicobustos

Príspevok, ktorý zdieľa Penélope Cruz (@penelopecruzoficial),

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Jeden z najkrajších a najstabilnejších párov sa stretol na konkurze do seriálu Fresh Prince. Písal sa rok 1994, kedy medzi Willom a Jaday preskočila povestná iskra. Vzali sa v roku 1997 a tešia sa dvom zdravým deťom, dcére a synovi.

Ryan Reynolds a Blake Lively

Dámy, ktoré o tom nevedeli a tajne boli zaľúbené do tohto fešáka, budú asi sklamané. Ryanovo srdce si totiž získala v roku 2010 jeho herecká kolegyňa Blake Lively a to pri natáčaní filmu Green Lantern. Vzťah sa však hneď nekonal, počkali si totiž kým budú obaja slobodní. Dlho to však netrvalo a od roku 2012 sú manželmi. Spolu majú dve dcérky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Huge @Aviationgin party last night. We crushed it til well past 9pm. #AviationGin #AviationOwner

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Reynolds (@vancityreynolds),

Daniel Craig a Rachel Weisz

Srdce agenta 007 si získala kráska menom Rachel Weisz. Stretli sa v roku 2010 pri natáčaní mysterióznej drámy Dom snov. Nečakali na svoj spoločný sľub dlho. Už v roku 2011 si totiž krásny pár sľúbil vernosť a lásku do konca života.

Freddie Prinze Jr. a Sarah Michelle Gellar

Bolo to veľmi dávno, presne v roku 1997 pri natáčaní filmu Viem, čo ste robili minulé leto. Pre týchto dvoch zaľúbencov sa však v súkromnom živote nekonal horor, práve naopak. Oni prežívali svoj romantický sen. Oficiálne však spolu začali randiť až v roku 2000, no a potom to už išlo rýchlo. Rok 2002 bol v znamení svadby a následne prišli dve detičky.

Benjamin Millepied a Natalie Portman

Jeho meno možno nie je až tak známe, no práve on stál za úžasnými výkonmi vo filme Čierna labuť. Choreograf Benjamin Millepied sa s hlavnou hviezdou filmu stretol pochopiteľne pri natáčaní. Slovo dalo slovo a o dva roky si povedali áno. Dnes spolu vychovávajú dvoch synov.

Ryan Gosling a Eva Mendes

No a prichádza ďalšie sklamanie pre dámy. Idol mnohých ženských sŕdc je totiž zadaný a jeho partnerkou nie je len tak hocikto. S krásnou ženou menom Eva Mendes sa stretol v roku 2011 pri natáčaní filmu Za borovicovým hájom. Dvojica má dve spoločné deti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[NEWS]: In her new interview for ¡hey!, Eva said: "I feel very fortunate to have my family. I am very happy, because I already had my career, and now my time is for my family. My career was #1 and now my daughters are #1. But maybe one day I’ll go back to acting. I thank God that I have a family and Ryan’s family that supports me a lot, they always want to be with the girls, and when I go out, and now that I’m here, in a nice city with so much culture and history, and my girls are with them, that makes me feel calm." Thanks to @evamendesdaily for this AMAZING thing that Eva said. She is so sweet ??‍?‍?‍?

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Gosling & Eva Mendes (@gosling.mendes),

Kurt Russell a Goldie Hawn

Tento pár je dokonalou ukážkou toho, že sa dá udržať si normálny vzťah aj vo vodách šoubiznisu. Kurt a Goldie sa stretli ešte v roku 1968 pri natáčaní série The One and Only, Genuine, Original Family Band. Láska však prišla o niečo neskôr a párom sa stali až v roku 1983, no a ich zaľúbenosť trvá dodnes. Krásne nie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday baby! Your light still tickles my nose ? Lucky me! ?

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@officialgoldiehawn),

Warren Beatty a Annette Bening

Medzi stabilné hollywoodske páry patrí bezpochyby aj herec Warren Beatty a herečka Annette Bening. Ich stretnutie sa uskutočnilo v roku 1990 pred natáčaním filmu Bugsy. Po dvoch rokoch známosti sa vzali a majú spolu štyri deti.

Ramy Malek a Lucy Boynton

Najčerstvejšou láskou sú práve títo dvaja herci. Spojil ich film Bohemian Rhapsody, ktorý minulý rok rozpútal hotové šialenstvo. Rami si za svoje stvárnenie legendárneho Freddieho Mercuryho odniesol sošku Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. Ženou života kráľa Merrcuryho bola Mary Austin, tú mala možnosť si zahrať práve Lucy Boynton. Obaja si z toho natáčania neodniesli len obrovský úspech, skúsenosť a obdiv, ale aj skutočnú lásku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pc: lucyboyntonitalia - #ramimalek

Príspevok, ktorý zdieľa RAMI MALEKⓂ️ (@ramiimalek),

 

 

 

 

 

 

 

 

Už ste čítali?

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…

Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali…

Nikolas Rybár je mladý doktor s veľkou chuťou do života. Na pacientov nechce…

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…

Brošne s motívom kozy vznikli z osobnej skúsenosti troch kamarátok.…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…