Žena si adoptovala 2 deti od drogovo závislej matky. Nečakala však, aké prekvapenie ju čaká neskôr
Klaudia Fiolová
Klaudia Fiolová

Žena si adoptovala 2 deti od drogovo závislej matky. Nečakala však, aké prekvapenie ju čaká neskôr

Po chlapcovi prišlo dievčatko a veľké prekvapenie.

Matka, ktorá si adoptovala súrodencov — Foto: Instagram@woodandgraceblog

DENVER 24. januára - Keď do života vtrhne bolestivá udalosť, je na každom z nás, ako sa k nej postaví. Katie Pageová sa po rozvode so svojím manželom rozhodla vo svojom živote upratať. Chcela zmenu a túžila po dieťati. Aj napriek tomu, že sa bála striedavej starostlivosti, v roku 2015 sa rozhodla, že to skúsi. Slobodná žena chcela pomáhať detičkám, ktoré to v živote nemali ľahké a už v útlom veku si prešli ťažkými chvíľami. Požiadali ju však, či by sa nedokázala postarať o štvordňového chlapčeka, ktorého biologická matka nechala v nemocnici.

Katie si adoptovala malého chlapca, ktorého matka užívala počas tehotenstva drogy

Zdravotné záznamy opusteného drobčeka odhalili smutnú pravdu. Jeho matka totiž počas tehotenstva užívala drogy, no ani to Katie neodradilo. Chlapček dostal meno Grayson a strávil u svojej náhradnej matky 11 mesiacov. Nikto však o neho ani po tejto dobe neprejavil záujem, a tak sa Katie rozhodla pre adopciu. Katie a Grayson tvorili oficiálne rodinu.

Behom dvoch týždňov si adoptovala aj druhé dieťa s podobným osudom

Neprešli ani dva týždne a Katie prijala nečakaný telefonát. V rovnakej nemocnici sa opäť ocitlo štvordňové bábätko, ktoré potrebovalo pomoc. Tentokrát išlo o opustenú princezničku s takmer rovnakým osudom, aký mal Grayson. Aj ona bola v brušku vystavená drogám. „Jej zdravotný stav bol rovnaký ako pri Graysonovi, tak som si pomyslela, že už som to raz zvládla, zvládnem to aj druhý raz,“ prezradila pre médiá Katie.

žena sa dozvedela, že adoptované deti sú pokrvní súrodenci

Jedna vec ju však zarazila a bolo to meno matky na náramku, ktoré dostalo dievčatko v nemocnici. Išlo totiž o rovnaké meno, aké mal na svojom náramku Grayson. Katie sa nedokázala zbaviť myšlienky, že ide o rovnakú osobu, a tak pátrala ďalej. Ďalšou indíciou bol dátum narodenia danej ženy, ktorý bol rovnaký. Biologickú matku dievčatka sa jej nakoniec podarilo po čase vypátrať a tá sa priznala, že porodila okrem dievčatka aj chlapca. Podozrenie sa teda potvrdilo. Grayson a Hannah, ktorú si tiež Katie adoptovala, boli pokrvní súrodenci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oh my! I think my followers just tripled in a matter of days ?. I don’t even know if I have done an introduction ever on my account, but it seems appropriate with so many new amazing people following our journey. ? I’m Katie, a single mom who trust God and took a leap of faith... and somehow ended up with a miracle I never could have dreamed in my wildest dreams. I am SO blessed to be the mom to Grayson (2.5 yo) and Hannah (1.5 yo) and two fur babies Henry and Heidi. And I pray to add their brother Jackson (5 mo) to the family this year. I work in the construction industry helping to building hospitals and other commercial buildings. I love DIY home projects and lately figured out how to sew... so on an adventure to make cute things for my babies and the home. I am originally from Alabama, but I have called Colorado home for 10 years. I miss the beaches of the Florida panhandle, but I also love the mountains. Chocolate is my biggest addiction ?. I do not go a day without it! My favorite color is white ☁️ I have no idea what else to tell you about me... but feel free to ask if I didn’t share enough! Thank you SO much for following us on this crazy adventure ❤️ #fostercare #singlefostermom #thisisfostercare #chooselove #momlife #fosterlove #fostertoadopt #adoption #mightymamasbyadoption #adoptionrocks #fostermama #fostering #fosterbaby #thisisus #fostercareis #itsworthit

Príspevok, ktorý zdieľa Wood and Grace (@woodandgraceblog),

Katie sa však pri stretnutí s biologickou matkou svojich detí dozvedela, že pod srdcom nosí ďalšie dieťa. Hneď, ako žena porodila, si Katie chlapčeka opäť zobrala do pestúnskej starostlivosti a verí, že sa jej ho podarí už onedlho adoptovať.

Už ste čítali?

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…