Mohli mať tie najdrahšie plemená, no srdcia týchto celebrít si získali rozkošní útulkáči
Monika Hanigovská
Monika Hanigovská

Mohli mať tie najdrahšie plemená, no srdcia týchto celebrít si získali rozkošní útulkáči

Niektoré hviezdy si adoptovali zvieratá z útulkov alebo ich zachránili priamo z ulice. Boli by ste prekvapený, kto všetko ukázal dobré srdce.

Herec Chris Evans a jeho Dodger a herečka Drew Barrymore a jej miláčik. — Foto: Instagram/chrisevans,drewbarrymore

HOLLYWOOD 15. októbra – Mohli by mať čistokrvných, prípadne inak vzácnych štvornohých miláčikov, no rozhodli sa pre zvieracích spoločníkov z útulkov. S niektorými sa stretli priamo na ulici, pričom neváhali a zobrali si ich domov.

O kom je reč? O svetových celebritách, ktoré darovali domov a lásku aj nechceným a opusteným. Jennifer Aniston, Selena Gomez, Ryan Reynolds, Arnold Schwarzenegger a mnohí ďalší si domov vzali jedného, ​​ak nie rovno niekoľkých domácich miláčikov, pričom často ich ľudia stretávajú na prechádzkach alebo sledujú na sociálnych sieťach.

Hviezdy nemajú problém si adoptovať zviera z útulku.
Hviezdy nemajú problém si adoptovať zviera z útulku. Foto: Instagram/vancityreynolds

Ryan Reynolds a Baxter

Srdce obľúbeného herca Ryana Reynoldsa si získala nielen manželka Blake Lively, ale i štvornohý chlpáč, ktorý mu doslova skočil do auta a odvtedy sú nerozlučnou dvojkou. „Videl som tohto veľkého a nemého retrievera, ktorý na mňa zízal... Pošepkal som mu: ‚Hej, poď odtiaľto preč.‘ A vyskočil, akoby plynulo hovoril anglicky. Prišiel ku mne, naskočil do auta a odvtedy sme najlepší kamaráti,“ povedal Reynolds v rozhovore pre ABC News.

Herec Ryan Reynolds.
Herec Ryan Reynolds a jeho milovaný pes. Foto: Instagram/vancityreynolds

Hilary Swank a Lucky, Karoo, Rumi, Kai

Herečka Hilary Ann Swank odštartovala kariéra v malej filmovej úlohe v Buffy, premožiteľka upírov a dnes je držiteľkou dvoch Oscarov. Umelkyňa však doma skrýva oveľa viac pokladov, no nemá ich vystavené na poličke.

Hilary nemá jedného, ​​ani dvoch, ani troch, ale štyroch psov, ktoré počúvajúci na meno Lucky, Karoo, Rumi a Kai. Napriek tomu, že poskytla láskavý domov štyrom psíkom, nič jej nebránilo v tom, aby zašla ešte ďalej a založila vlastný útulok pre zvieratá. Ako uvádza portál Bored Panda, americké herečka našla domov pre tisíce psov.

Hilary Swank.
Hilary Swank. Foto: Instagram/hilaryswank

Zac Efron a Maca

Pred niekoľkými mesiacmi americký herec a spevák Zac Efron, ktorý sa v poslednom čase do povedomia verejnosti dostal aj tým, že si našiel lásku medzi „bežnými smrteľníčkami“, potešil i milovníkov havkáčov. Konkrétne najviac jedného pitbulteriéra s menom Maca, ktorého mali nechať utratiť. Zvieratko údajne bolo na ceste k eutanázii, keď Zac zakročil a adoptoval si ho.

Herec Zac Efron.
Herec Zac Efron. Foto: Instagram/zacefron

Arnold Schwarzenegger a Dutch

Aj guvernérovi po dome behá pes. Arnold si počas pandémie adoptoval dnes už ročného psa menom Dutch. Pomenoval ho podľa svojej postavy vo filme Predátor, čo viedlo k vtipom, ako si Terminátor adoptoval Predátora. Dutch si stále zvyká na Arnoldových ďalších dvoch zvieracích spoločníkov - poníka Whiskyho a somára Lulu.

Arnold Schwarzenegger a Dutch.
Arnold Schwarzenegger a Dutch. Foto: Instagram/schwarzenegger

Selena Gomez a Winnie

Selena Gomez skutočne miluje psov. Aby sme boli presní, zachránila a domov darovala dovedna siedmim zvieratám. Willie, Baylor, Chip, Chaz, Wallace, Fina a jej posledný prírastok Winnie si užívajú prítomnosť americkej speváčky a herečky.

Selena Gomez a Winnie.
Selena Gomez a Winnie. Foto: Instagram/selenagomez

Jennifer Aniston, Clyde a Lord Chesterfield

Obľúbená herečka Jennifer Aniston sa nedávno pochválila tretím zvieracím prírastkom. Do rodiny privítala malé rozkošné šteniatko, ktoré pomenovala Lord Chesterfield. Na Jennifer čaká aj bradáč Clyde a biely pitbulteriér Sophie.

Jennifer Aniston a Lord Chesterfield.
Jennifer Aniston a Lord Chesterfield. Foto: Instagram/jenniferaniston

Charlize Theron a Johnny Utah, Berkley

Charlize Theron je zanietenou zástankyňou zvieracích práv. Pracuje s niekoľkými organizáciami na ochranu zvierat a sama ide príkladom, že v domácnosti, kde nie je pes, niečo jednoducho chýba. Počas dňa a noci počuje za sebou hneď niekoľko labiek.

Adoptovala si niekoľko psov, z ktorých dvaja sú, Johnny Utah a Berkley. Jej najznámejším psom je Tucker, ktorého si adoptovala ešte v roku 2001.

 Charlize Theron a Johnny Utah, Berkley.
Charlize Theron a Johnny Utah, Berkley. Foto: Instagram/charlizeafrica

Simon Cowell a Daisy, Freddie, Squiddly, Diddly

Prísny porotca talentových súťaží Simon Cowell má v súkromí to najkrajšie srdce. Simon je v súčasnosti majiteľom štyroch psov. Yorkshirskí teriéry Squiddly a Diddly sa k rodine pripojili v roku 2013, odvtedy boli adoptovaní aj ďalší dvaja psíkovia - Freddie a Daisy.

Simon Cowell a Daisy, Freddie, Squiddly, Diddly.
Simon Cowell a Daisy, Freddie, Squiddly, Diddly. Foto: Instagram/simoncowell

Anne Hathaway a Kenobi, Esmeralda

Herečka Anne Hathaway je veľkou fanúšičkou zvierat. Začiatkom tohto roka si adoptovala teriéra Kenobiho. Pripojil sa k jej rodine, kde ho privítala labradorka počúvajúca na meno Esmeralda. Kenobiho pomenovala po svojej obľúbenej postave z Hviezdnych vojen (Obi-wan Kenobi).

Anne Hathaway a Kenobi And Esmeralda.
Anne Hathaway a Kenobia a Esmeralda. Foto: Instagram/annehathaway

Hilary Duff a Lucy And Ivan

Americká herečka a speváčka Hilary Duff má doma nezvyčajnú zvieraciu rodinu. V roku 2018 si Hilary a jej partner Matthew Koma adoptovali staršieho psa menom Lucy. Krátko predtým sa manželia rozhodli pre adopciu alpaky, ktorú pomenovali Ivan. Štvorica žije spokojne na farme, ďaleko od zhonu mestského života.

Hilary Duff a Lucy And Ivan.
Hilary Duff a Lucy a Ivan. Foto: Instagram/hilaryduff

Drew Barrymore a Douglas, Lucky, Peach, Fern

Herečka je veľkou a dlhoročnou milovníčkou zvierat a za celý svoj život zachránila viac ako desať nemých životov. V roku 2017 zachránila Douglasa, psa, ktorý bol opustený pri požiaroch v údolí San Fernando, a o rok neskôr si s dcérami adoptovala mačiatko. Nakoniec si adoptovali tri - Lucky, Peach a Fern. Doma  tak majú skutočne veľkú rodinu.

Drew Barrymore a Douglas, Lucky, Peach.
Drew Barrymore a Douglas, Lucky, Peach. Foto: Instagram/drewbarrymore

Chris Evans a Dodger

Herec Chris Evans sa s Dodgerom prvýkrát stretol v útulku pre zvieratá, ktorý bol súčasťou jedného z jeho filmových projektov. Zamiloval sa do neho a rozhodol sa ho adoptovať. Existuje dokonca aj video, ako sa s Dodgerom stretáva po prvýkrát.

Chris Evans a Dodger.
Chris Evans a Dodger. Foto: Instagram/chrisevans

Už ste čítali?

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…

Mamou v dobe covidu: Nevedeli sme, čo nás čaká. Slovenky priznali,…

Strach o seba, aj dieťatko. Mamy musia s príchodom nového člena rodiny…

Chlapcov hnevá pri šachu aj futbale. Talentovaná rómska šachistka…

Šachistka Agátka Berková dokonca remizovala s ruským šachovým…

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…