Akčné letáky a tisíce zliav z celého Slovenska!
Inzercia
Inzercia

Akčné letáky a tisíce zliav z celého Slovenska!

Počuli ste už niekedy o tom, že všetky zľavy, letáky v elektronickej podobe a množstvo výhodných ponúk nájdete na jednom mieste? Predstavíme vám internetový portál, ktorý obsahuje všetky spomínané možnosti.

Internetový portál Kupino.sk je slovenskou verziou najväčšieho českého portálu Kupi.cz, ktorý sa zameriava na distribúciu online letákov a katalógov. V Česku tieto služby využíva momentálne každá tretia domácnosť a v rovnakom duchu sa do popredia dostáva aj slovenská verzia.

Akcie

Toto tlačené letáky nedokážu! Internetový portál vám za pár sekúnd nájde najvýhodnejšiu ponuku produktu, ktorý vás zaujíma. Vyše tisíc produktov na jednom mieste. Stačí vám zakliknúť možnosť akcie, následne si vyhľadáte konkrétny produkt a vám sa zobrazia možnosti, z ktorých si môžete vyberať.

Napríklad, do vyhľadávača si zadáte produkt vankúš. Zobrazia sa vám možnosti, v ktorých obchodných reťazcoch je vankúš momentálne v akcii. Vyberiete si možnosť, kde vás vyjde najvýhodnejšie, môžete si ho pozrieť aj v online letáku v danom reťazci, a tiež sa vám zobrazí platnosť tejto akcie.

Letáky

Na internetovom portáli Kupino.sk nájdete všetky letáky v online podobe. Už žiadne preplnené schránky, ničenie vášho prostredia a strata času. Po zakliknutí možnosti letáky sa vám zobrazia všetky letáky a akcie z celého Slovenska. Všetky letáky sú platné a ich platnosť je tiež riadne vyznačená.

Nikdy sa vám tak nemôže stať, že by akcia alebo leták už neboli platné. Sú denne aktualizované a nájdete ich tu skôr ako tlačenú podobu v schránke. Výhodou je, že tu máte možnosť vidieť aj také letáky, ktoré vám do schránky ani neprídu. Vždy tak budete mať prehľad o nových akciách.

Obchody

Po zakliknutí možnosti obchody sa vám zobrazí až 118 obchodných reťazcov z celého Slovenska. Dokonca, máte možnosť dať si upozornenie na konkrétny obchod v ktorom často nakupujete, a tak vám vždy príde oznámenie o nových letákoch a zľavách. Neustále tak budete vedieť prví o všetkých novinkách a vaše nákupy sa výrazne uľahčia.

Ak by ste si chceli pozrieť letáky z archívu, samozrejme, aj túto možnosť vám ponúka internetový portál Kupino.sk. Svoj vytúžený obchod si môžete nájsť aj podľa názvu mesta. Vyberiete si podľa abecedného zoznamu miest na Slovensku, a tak nepremeškáte žiadnu akciu z aktuálne platných letákov.

Výhody

Medzi najväčšie výhody patrí určite široká škála kategórií, ktoré vám výrazne uľahčia vyhľadávanie. Nájdete tu kategórie, ako napríklad hypermarkety a supermarkety, bývanie, nábytok a záhrada, elektronika, drogérie a lekárne, odev, obuv a šport, a tiež kategóriu ostatné, kde patria predajne s hračkami a potrebami pre domácich miláčikov.

Nakupovanie pomocou akčných letákov a zliav vám prinesie množstvo výhod. Získate množstvo zliav, ušetríte veľa času a peňazí. Stačí pár jednoduchých klikov na internete a vám sa výrazne uľahčí celý proces nakupovania.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…