Hľadáte darček na Vianoce? Pomôže Vám nový vyhľadávač produktov Bedy.sk
Inzercia
Inzercia

Hľadáte darček na Vianoce? Pomôže Vám nový vyhľadávač produktov Bedy.sk

Slovenské internetové obchody sa v poslednej dobe tešia čoraz väčšej obľube medzi nakupujúcimi. Hlavným dôvodom je aj to, že zákazník dokáže nakúpiť kedykoľvek a kdekoľvek vďaka mobilnému telefónu, notebooku alebo tabletu. Internetové nakupovanie zažilo výrazný nárast hlavne za posledné mesiace, kedy sa zaviedli koronavírusové obmedzenia. Teraz prichádza sezóna Vianoc a zákazníci hľadajú overené obchody, ktoré ich objednávku vybavia rýchlo a tovar bezpečne doručia.

Vrcholom nákupnej horúčky nielen na Slovensku, je každým rokom obdobie približne od septembra do decembra. Zákazníci sa však nechcú tlačiť v obchodných centrách, ale radšej objednávajú darčeky v pre svojich blízkych v pohodlí domova. Na Slovensku momentálne funguje viac ako 15-tisíc e-shopov a je takmer nemožné prehľadať úplne všetky. Aj preto vznikol nový vyhľadávač produktov Bedy.sk, ktorý združuje viac ako milión produktov zo stoviek overených slovenských internetových obchodov.

Všetky produkty vo vyhľadávači sú starostlivo zaradené do prehľadných kategórií a návštevníci v nich môžu filtrovať podľa množstva vlastností. Vyhľadávač produktov Bedy.sk Vám pomôže nájsť vhodný darček nielen pre vašich blízkych ale aj pre Vás. Stačí si jednoducho vybrať zo siedmich hlavných kategórií a môžete začať prehľadávať desiatky tisíc produktov. Vo vyhľadávači sú zaradené len overené a bezpečné e-shopy, v ktorých sa dá zaplatiť rôznymi spôsobmi ako platba kartou, na dobierku, bankovým prevodom a tiež si v nich môžete vybrať z niekoľkých možností dopravy.

Produktový vyhľadávač Bedy.sk sa snaží nakupujúcim priniesť pridanú hodnotu, ktorou je veľký počet produktov v rámci jednej platformy, rozdelených do prehľadných kategórií. Zákazník si tak dokáže v rámci vyhľadávača nájsť všetko cez mobilný telefón, domáce spotrebiče, posteľ do spálne až po nové topánky. Vyhľadávač združuje len overené slovenské internetové obchody, ktoré spĺňajú všetky kritéria bezpečného a pohodlného nákupu.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…