FOTO: Hviezdne páry, ktorým to klape už dlhé roky. Pre mnohých sú inšpiráciou
Alexandra Valková
Alexandra Valková

FOTO: Hviezdne páry, ktorým to klape už dlhé roky. Pre mnohých sú inšpiráciou

Hollywood je rozhodne miestom, kde sa ľudia často a ľahko zoznamujú, ale trvalý vzťah v ňom utvorí len málokto. Napriek tomu sa nájdu hviezdne páry, ktorých vzťah prežil veľa rokov a ďalej prekvitá.

Hviezdne páry z Hollywoodu — Foto: Instagram @davidbeckha, @piercebrosnanofficial

Hollywood - Kríza, rozvody, nezhody, alebo dokonca vyhrážky. Slávne páry to nemajú vo svojom súkromí jednoduché. Napriek tomu sa nájdu také dvojice, ktorým to funguje aj napriek tomu, že možno zažili nejednu neveru, vážnu chorobu alebo partnerskú krízu.

Vedeli ste napríklad, že Tom Hanks je ženatý s Ritou Wilsonovou už od roku 1988? Alebo že Meryl Streepová je šťastná v manželstve už od roku 1978, kedy sa vydala za sochára? Romantický vzťah prežíva aj hudobník John Legend so svojou Chrissy Teigenovou, ktorej venoval tiež jednu zo svojich najznámejších piesní. 

Prezrite si galériu, ktorú zverejnil portál zena.aktualne,cz. Uvidíte v nej slávne páry, ktoré našli svoju druhú polovičku a dávajú nám tak nádej, že láska dokáže pretrvať aj dlhé roky či dokonca desaťročia. 

Will Smith s manželkou Jade Pinkettovou — Foto: Instagram @willsmith
Ellen DeGeneres s manželkou Portiou de Rossia — Foto: Instagram @theellenshow
Salma Hayek s manželom Francois-Henri Pinaultom — Foto: Instagram @salmahayek
Pierce Brosnan s manželkou Keely Shaye Smithovou — Foto: Instagram @piercebrosnanofficial
Cindy Crawford s manželom Randem Gerberom — Foto: Instagram @cindycrawford
Michael Douglas s manželkou Catherine Zeta-Jonesovou — Foto: Instagram @michaelkirkdouglas
Meryl Streep s manželom Donom Gummerom — Foto: Instagram @weddingshoneymoonsmedia
Tom Hanks s manželkou Ritou Wilsonovou — Foto: Instagram @tomhanks
Ryan Reynolds s manželkou Blake Lively — Foto: Instagram @vancityreynolds
Beyoncé s manželom Jay-Z — Foto: Instagram @beyonce
John Legend s manželkou Chrissy Teigenovou — Foto: Instagram @johnlegend
David Beckham s manželkou Victoriou Beckhamovou — Foto: Instagram @davidbeckham

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…