Spustili dražbu slovenských hokejových dresov. Zapojiť sa môžete aj vy a pomôžete tak dobrej veci
TASR
TASR

Spustili dražbu slovenských hokejových dresov. Zapojiť sa môžete aj vy a pomôžete tak dobrej veci

Vyvolávacia cena každého dresu je 99 eur. Celkový výťažok venuje Marketing SZĽH z pozície organizátora na pomoc Lige proti rakovine.

Modré dresy idú do dražby — Foto: szlh

Bratislava– Slovenský zväz ľadového hokeja spustil dražbu modrej sady dresov z finálového turnaja olympijskej kvalifikácie v Bratislave, na ktorom sa slovenskej reprezentácii v konkurencii Bieloruska, Poľska a Rakúska podarilo vybojovať si miestenku na zimné olympijské hry do Pekingu 2022.

Vyvolávacia cena každého dresu je 99 eur. Celkový výťažok venuje Marketing SZĽH z pozície organizátora na pomoc Lige proti rakovine.

V dražbe modrej sady hraných dresov sa nachádzajú mená všetkých slovenských hokejistov, ktorí nastúpili v piatok 27. augusta na duel proti Poľsku. Slováci triumfovali 5:1, pričom dva góly strelil reprezentačný nováčik Adam Ružička. Po jednom pridali Libor Hudáček, Miloš Roman a Peter Cehlárik.

Dresy všetkých slovenských hokejistov z duel s Poľskom je možné vydražiť na portáli Ice Hockey Auctions. Dražba bude finišovať 15. septembra o 20.00 h. Minimálna suma prihodenia na jeden artikel je päť eur. Ak niekto v čase konca dražby prihodí novú ponuku, automaticky sa k času konca pripočítajú dve minúty. Každý úspešný dražiteľ získa s vydraženým artiklom aj certifikát pravosti.

Celkový výťažok poputuje na podporu Ligy proti rakovine, ktorá sa zameriava na pomoc onkologickým pacientom a ich rodín. "Ide o pokračovanie iniciatívy Slovenského zväzu ľadového hokeja spolupracovať s Ligou proti rakovine. Začala sa podporou formou mediálneho priestoru a umiestnením loga ligy na dresy rozhodcov počas finálového turnaja olympijskej kvalifikácie. Arbitrov sme vybrali práve preto, že rozhodujú. A my chceme poukázať na to, aby sa aj slovenská verejnosť dokázala správne rozhodnúť v súvislosti s pravidelnou účasťou na preventívnych prehliadkach. Pretože práve rakovina a kardiovaskulárne ochorenia patria k najväčším zabijakom slovenskej populácie. Veríme, že podpora Ligy proti rakovine formou výťažku z dražby je nielen vhodnou informačnou kampaňou, ale aj aktívnou finančnou pomocou," uviedol na hockeyslovakia.sk riaditeľ Marketingu SZĽH Peter Janovský.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…