Halloweenska dovolenka? Airbnb ponúka na prenájom nehnuteľnosť z kultového hororu Vreskot
Romana Mináriková
Romana Mináriková

Halloweenska dovolenka? Airbnb ponúka na prenájom nehnuteľnosť z kultového hororu Vreskot

Strašidelná sezóna sa blíži. Ak sa chystáte tento rok stráviť Halloween naozaj špeciálne, Airbnb ponúka poriadny hororový zážitok.

Hororový zážitok. — Foto: Airbnb

Tradičné dovolenky už vyšli z módy. Hlása to aj populárna ubytovacia platforma Airbnb, ktorá sa s blížiacim sa Halloweenom rozhodla do ponuky zaradiť prenájom pôvodného domu z kultového hororu Vreskot.

„Vráťte sa v čase do roku 1996 a preneste sa do mesta Woodsboro a všetkého nešťastia, ktoré ho obklopuje. Vy a ďalší traja hostia môžete zostať na noc (ak si myslíte, že to zvládnete). Ghostface sa vrátil, aby terorizoval naše mesto, takže si budeme musieť dávať pozor, aby sme sa vyhli akýmkoľvek stretnutiam (všetci vieme, že rád prichádza)," uvádza sa na stránke strašidelnej ponuky.

Ide o pôvodný dom v severnej Kalifornii, v ktorom sa odohrávala veľká časť kultového filmu Vreskot z 90. rokov. Nehnuteľnosť zrenovovala spoločnosť Airbnb takmer do pôvodného stavu. Aby bol dom ešte autentickejší, nevynechali stopy po noži na garážových dverách, rôzne odkazy či tvár vraha Ghostface na okne, informuje Airbnb.

Netradičná noc za netradičnú cenu

Ak ste čakali premrštenú cenu, sklameme vás. Cena za noc v jednom z najznámejších domov v histórii hororov, bude stáť len päť amerických dolárov. Vašim hostiteľom sa stane miestny šerif Dewey Riley (alias David Arquette), aby sa podelil o svoje tipy na prežitie. Airbnb návštevníkov varuje, aby si pozorne všímali jeho odporúčania a dávali si pozor na chrbát. Inak sa môžu ocitnúť tvárou v tvár najstrašidelnejšiemu vrahovi.

Zážitok s nádychom minulosti

To, že odvážlivcov čaká netradičný zážitok je viac než jasné. Okrem toho sa však môžu pripraviť na filmový maratón všetkých štyroch filmov Vreskot a to na pôvodných VHS kazetách. V strašidelnom dome nechýba ani priama telefónna linka, ktorá návštevníkov spojí s Ghostface. Samozrejme si budú môcť dopriať klasické občerstvenia z 90. rokov a domov si odnesú pár maličkostí s tematikou tohto populárneho hororu.

Čo je najdôležitejšie, Airbnb sprístupní iba tri pobyty na jednu noc, takže fanúšikovia Vreskotu by sa mali mať na pozore. Originálny dom bude k dispozícii na rezerváciu pri príležitosti 25. výročia prvého filmu a zároveň pri príležitosti nového dielu tejto hororovej série, ktorý má mať premiéru v januári roka 2022.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…