Táto žena sa neusmiala celých 40 rokov, aby sa vyhla vráskam na tvári. Vydržala to aj pri narodení dcéry
Psychológovia sa zhodujú na tom, že neusmievať sa kvôli pár vráskam na tvári nestojí za to. Smiech je podľa nich potrebný pre duševné zdravie každého človeka.

Za najväčší úspech považuje to, že sa neusmiala ani vtedy, keď sa jej v roku 1991 narodila dcéra. „Bola som ohromená radosťou, ale stále som necítila potrebu sa usmievať," priznala. Aj dermatologička Rebecca Baxtová uviedla, že na Tessinom prístupe, nech sa zdá akokoľvek bizarný, je trochu pravdy. „Niektoré vrásky skutočne vznikajú kvôli výrazom tváre a ak ich minimalizujeme, pravdepodobne sa znížia. Existujú však vrásky, ktoré sa vyskytujú v dôsledku starnutia tak či tak,“ vysvetlila pre Glamour dermatologička, ktorá dodala, že obmedzovanie úsmevov za hladkú pleť skutočne nestojí.
Tess si však stojí za tým, že jej metóda funguje. „Nie je to tak, že by som bola nešťastná. Milujem život! Len necítim potrebu ukázať to tým, že budem chodiť s úškrnom na tvári,“ vysvetlila. Psychologička Amanda Hillsová však pre Daily Mail prezradila, že úsmev je kľúčový pre duševné zdravie človeka. „Keď sa usmievate, uvoľňujete endorfíny, známe ako hormóny šťastia, vďaka ktorým sa cítite dobre. A nie len to! Čím viac sa smejete, tým šťastnejší sa cítite, pretože hovoríte nervovým dráham vo vašom mozgu, že ste šťastní, aj keď v skutočnosti nemusíte byť,“ dodala.