November- mesiac strašidelných výherných hier
Inzercia
Inzercia

November- mesiac strašidelných výherných hier

Ako to už býva zvykom, November je čas plný strašidelných prekvapení a bonusov v online kasíne. Tematicky sa hodí k automatom plných hrôzy a strachu. Poďme sa bližšie pozrieť, ako môžete tento mesiac využiť naplno.

— Foto: Unsplash.com

V priebehu roka sa pravidelne striedajú obdobia a doby, ktoré hráčom dotvárajú celkovú atmosféru a dávajú autentický zážitok. Tak ako počas vianočného obdobia sa hrávajú v nemalom počte netradičné vianočné automaty, tak počas novembra sa zvyknú roztáčať práve tie strašidelné.

Strašidelné automaty sú v kurze

Samozrejme niektorí, ak obľubujú daný stroj a priniesol im šťastie, hrajú ich stále. Reč je skôr o hráčov, ktorý neradi experimentujú, skúšajú nové veci  a nebaví točiť stále rovnakú hru. Kedy ak nie počas Halloweenu sa oplatí vyskúšať strašidelné hracie automaty. Tie sú práve na toto obdobie ako stvorené.

Automaty so strašidlami majú nemalé zastúpenie aj na našom kasínovom trhu. Či už hľadáte sloty so zombíkmi, duchmi, čertami a diablami, alebo tajomných upírov rozhodne nájdete čo hľadáte. Tešiť sa môžete ako na skutočne bravúrne grafické spracovanie, tak zároveň mýtické a strach-naháňajúce zvuky, ktoré vás držia nepretržite v napätí. Výhram tak pridávajú jeden vzrušujúci rozmer navyše.

Využite naplno kasínové bonusy

Okrem tematicky ladených automatov si počas novembrového ošiaľu viete prísť aj na príjemné bonusy. Vytočiť si tak môžete napríklad ďalšie freespiny, ktoré váš progres iba vylepšia, uplatniť vkladový bonus navyšujúci bank účtu a mnoho ďalších. Poďme si postupne všetky predstaviť.

Využite voľné pretočenia na casino.doublestar.sk

Netreba podceňovať význam a využiteľnosť voľných pretočení. Aj keď počas si ich počas rôznych promoakcií môžete „vytočiť“ iba pár nanajvýš desiatky, stále vedia ponúknuť nezanedbateľnú silu, ktorá vás môže deliť od štedrej výhry. Aj keď freespiny sú zadarmo, výhra z nich je reálna vo všetkých ohľadoch. Napríklad v online kasíne DoubleStar ich inkasujete už za úspešnú registráciu.

Sviatočné Turnaje so štedrými výhrami

Turnaje sú neoddeliteľnou súčasťou každého hráča hrajúceho v online svete. Dávajú nezameniteľný pocit vzrušenia a prinášajú nový rozmer do inak-bezbrehého točenia valcami. Po splnení podmienok budete automaticky zapísaný do turnaja, prípadne sa doň musíte zapísať. Hrá sa o výhry z pricepoolu, ktorý sa delí medzi určený počet výhercov. Počas sviatočných období zvykne byť možných výhercov o niečo viac a vy tak máte väčšiu šancu ukoristiť nejakú cennú výhru.

Štedrý vkladový bonus

Vkladový bonus je špeciálny typ kasínového bonusu spôsobujúci navýšenie vášho banku herného konta o niekoľko desiatok percent. Stačí iba zadať bonusový kód počas vášho vkladu a kasíno vám automaticky zaráta bonus. Samozrejme túto možnosť môžete uplatniť aj, ak ste v kasíne už registrovaný.

Ak patríte k aktívnym hráčom online hier, jeseň je to pravé obdobie, kedy sa treba využiť kasínové bonusy a  vyskúšať nejaký ten turnaj so strašidelnými slotmi. S využitím registračného bonusu spoločne s ďalšími promoakciami si viete prísť na peknú porciu otočiek zadarmo. Prajeme vám veľa úspechov a šťastie pri hre!

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…