Hugh Jackman sa ako neznámy mladík zaľúbil do 40-ročnej kolegyne. Presvedčil ju, aby to s ním nevzdala
Dobré noviny
Dobré noviny

Hugh Jackman sa ako neznámy mladík zaľúbil do 40-ročnej kolegyne. Presvedčil ju, aby to s ním nevzdala

Jeho osudová žena mala z vekového rozdielu veľké obavy.  

Manželia Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness — Foto: reprofoto YT/seriál Correlli a Instagram Hugha Jackmana

Austrálski hereckí kolegovia a manželia Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness sú svoji už 26 rokov. Spoločne vychovávajú dve deti a o ich harmonickom vzťahu nie je žiadnych pochýb. Furness je však od svojho manžela o rovných 13 rokov staršia. Spoznali sa v čase, keď ona bola vo svojej krajine slávnou herečkou, kým on s herectvom len začínal. Jackman však o jej srdce zabojoval a vyplatilo sa.

Láska na prvý pohľad

„Cítim sa požehnaná za to, že som zažila takéto spojenie. Zažila som pocit, aké je to nájsť svoju spriaznenú dušu,“ vravela Deborra-Lee Furness o svojom manželovi. Keď sa prvýkrát stretli v roku 1995, mal len 27 rokov a dostal svoju prvú prácu v seriáli hneď po škole.

Išlo o seriál Correlli, v ktorom Jackman hral väzňa a Furness bola väzenská psychologička, ktorá mu pomáhala vysporiadať sa s traumou. V seriáli aj v skutočnosti sa do seba zamilovali a aj ich prvý spoločný bozk padol ešte pred kamerami. Ich vzťah bol v začiatkoch plný problémov.

Na rande išla len s ním

„Deb bola veľká hviezda. Pamätám si, ako ma vyzdvihli autom a ona sedela na prednom sedadle. Nikdy nezabudnem na to, ako si zložila pás, slnečné okuliare a s rukou sa ku mne natiahla a povedala – Ahoj, ja som Deborra-Lee Furness, rada ťa spoznávam,“ spomínal na ich zoznámenie Hugh Jackman v People TV v roku 2017. Jeho prvá myšlienka bola, že sa mu páči. Jackman tvrdil, že všetci muži z nakrúcania boli do nej zamilovaní, ale len on bol tým šťastlivcom, s ktorým napokon išla na rande.

To, že je to žena jeho života, vedel od prvej chvíle. „Vedel som to skôr ako ona. Vedel som to aj vtedy, keď sa so mnou pokúšala rozísť. Chvalabohu, podarilo sa mi ju prehovoriť, aby to so mnou nevzdala. Nie som veľmi rozhodný človek, ale vtedy som na sto percent vedel, že patríme k sebe,“ opisoval herec.

Kto je Jack Hughman?

Furness priznala, že sa s ním chcela rozísť práve pre vekový rozdiel. Nechcela sa zapliesť s mladým chlapcom. V tom čase žila primárne v Los Angeles, ale aj veštica ju presvedčila k tomu, aby sa vrátila do Austrálie. Práve tam mala nájsť svoje zázemie a svoje miesto. „Dala som si predsavzatie, že nebudem randiť so žiadnymi hercami a už vôbec nie s mužmi pod 30 rokov. No a nech sa páči, zoznámte sa s mojím manželom,“ hovorila.

Všetky svoje predsavzatia však porušila práve vo chvíli, keď spoznala Jackmana. Mladík sa do nej zamiloval a aj ona k nemu cítila sympatie od prvej chvíle. Všetko sa snažili udržať pod povrchom. Vždy, keď spolu natáčali, cítili medzi sebou chémiu.

„Vždy, keď sme mali spoločnú scénku, bolo to neuveriteľné. Nikdy som nič podobné vo svojej kariére nezažil,“ spomína Hugh. „Ja som sa pýtala – kto je ten chlap? Jack Hughman? Nikdy som o ňom nepočula,“ hovorí o chvíľach, keď si nedokázala v duchu vysvetliť náklonnosť k neznámemu mladému hercovi. Svoje pocity sa snažili ignorovať. Dokonca sa jeden druhému mimo kamier vyhýbali, ale prišiel čas, keď už to prosto nemohli vydržať.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 2

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…