Priatelia aj nepriatelia zároveň. Hugh Jackman chce najnovšie Reynoldsovi zabrániť, aby získal Oscara
Dobré noviny
Dobré noviny

Priatelia aj nepriatelia zároveň. Hugh Jackman chce najnovšie Reynoldsovi zabrániť, aby získal Oscara

Umelci sa kamarátia už 15 rokov.

Herci si zo seba radi robia žarty. — Foto: Profimedia

Na prvý pohľad sa javí, že dvaja populárni herci sa skutočne nenávidia. Hugh Jackman a Ryan Reynolds si totiž už roky vymieňajú odkazy, nahrávajú videá, nebránia sa urážkam, a to všetko len preto, lebo sa majú radi. Svoje fingované nepriateľstvo verejne dlhodobo ukazujú a tí, čo o tom vedia, sa na ich ďalšom a ďalšom súboji už len s chuťou zabávajú.

Vkradol sa mu do bytu

V poslednom falošnom spore Hugh Jackman vedie drsnú kampaň proti Reynoldsovi s jediným cieľom – zabrániť mu získať tento rok sošku Oscara. Reynoldsovi síce cena v hereckej kategórii nehrozí, ale zato sa dostal do užšej nominácie v kategórii Najlepšia pôvodná pieseň. Pieseň Good Afternoon vo filme Spirited spieval práve jeho rival. Jackman v boji oslovil samotnú filmovú akadémiu s tým, že film Spirited bol naozaj skvelý a užili si ho celá rodina. Ale, odtiaľ potiaľ. 

„Rok 2023 som naozaj chcel začať s pozitívnou správou, ale nedávne udalosti mi to znemožnili. Ak Ryan Reynolds dostane nomináciu v kategórii Najlepšia pôvodná pieseň, urobí môj nasledujúci rok zo života peklo,“ hovorí Jackman s tým, že ho čakajú hneď dve natáčania s Reynoldsom. „Verte mi, bolo by to nemožné a fakt veľký problém,“ ozrejmuje. Ryan mu rýchlo odpovedal, že tento „deepfake by rád vystúpil na Oscaroch.“  

Pred mesiacom zase Jackman zverejnil video, v ktorom tvrdil, že sa mu Reynolds vlámal do jeho strešného bytu. Ako dôkaz jeho prítomnosti ukázal hercovu podobizeň z kartónu. „Ako sa sem dostal? Čo do pekla? Toto je môj dom!“ vtipkoval na pozadí policajných sirén.

Politická reklama

V novembri 2018 zase jeden o druhom vytvorili falošné politické reklamy, v ktorých mali ľuďom predstaviť toho druhého ako kandidáta do volieb. Reynolds o svojom priateľovi zverejnil „skutočnú pravdu“ a uviedol ho teda ako podvodníka s falošným menom, pôvodom, a dokonca bez práce, ktorý len zvyšuje podiel nezamestnaných v Amerike.

O mesiac neskôr dostal na toto video odpoveď, v ktorom Jackman tvrdil, že v skutočnosti za všetko, čo v živote má a čo dosiahol, vďačí iba jemu. „Ryan bol v roku 2010 vyhlásený za najsexi muža, teda potom, čo sa spoznal s Hughom. Náhoda? Ale prosím,“ opisoval.

Hugh Jackman a Ryan Reynolds sa po prvý raz stretli na natáčaní filmu X-man Origins – Wolverine. Reynolds vtedy šiel za Jackmanom a požiadal ho, aby bol dobrý na jeho vtedajšiu manželku Scarlett Johansson.  

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…