Automaty Apollo, Kajot a Synot patria medzi TOP. Vieme prečo
Inzercia
Inzercia

Automaty Apollo, Kajot a Synot patria medzi TOP. Vieme prečo

Vybrať tie úplne najlepšie hracie automaty by vzhľadom k súčasnej - skutočne bohatej, ponuke asi ani nebolo možné. Faktom však je, že medzi najpopulárnejšie patria hracie automaty Apollo, Synot či automaty Kajot.

— Foto: Fortuna automaty

V dnešnom článku prezradíme, prečo sa uvedené hracie automaty tešia tak veľkej obľúbenosti u hráčov nielen na Slovensku. A dáme tip na online kasíno, kde si ich môžete vyskúšať, dokonca aj zdarma, aj vy.

Grafika na úplne inej úrovni

Ak si v súčasnosti neviete predstaviť hrať hry s nemodernou grafikou, akoby zaseknutou v 80.-tych rokoch, v prípade vyššie uvedených značiek sa obávať nemusíte. Tvorcovia hier idú s dobou a aj tradičné hry obliekajú do priam nadčasových šiat. Bez ohľadu na to, pre ktorý automat sa rozhodnete, práve skvelá grafika je ich spoločným znakom. Sme si istí, že Apollo, Kajot aj Synot automaty potešia aj to najnáročnejšie dizajnérske očko.

Apollo nepatrí medzi najväčších výrobcov, u hráčov však boduje bonusmi

Napriek tomu, že Apollo Games nepatrí, čo sa množstva hier týka, medzi úplne najväčšie na trhu, ich popularite to nijak neškodí. Práve naopak. V tomto prípade úplne platí, že dobrého veľa nebýva. Vývojári sa sústreďujú na výrobu prémiových automatov s dôrazom na implementáciu vždy najaktuálnejších trendov. Pre hracie automaty Apollo je príznačná jedinečnosť tematiky hier a množstvo inovatívnych funkcií pre dosiahnutie čo najväčšieho zážitku pri hre.

Apollo automaty nájdete aj na casino.ifortuna.sk - jednom z najväčších slovenských online kasín. Medzi TOP hry tejto značky možno zaradiť napríklad automat Lucky Fortuna. Jedná sa o štvorvalcový automat, ktorý ponúka až fantastických 81 výherných línií. Najvyššiu výhru získate po trafení štyroch rovnakých symbolov. Zaujímať vás bude nepochybne funkcia Gamble, vďaka ktorej môžete svoju výhru ešte zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu. Extra bonusom v tejto, na možnosti výhry mimoriadne atraktívnej, hre je Mystery Cashback Bonus, ktorý umožňuje získať náhodnú sumu až do 8 000-násobku minimálnej stávky!

Legendy z dielne Kajot

Medzi najznámejších výrobcov hracích automatov nielen u nás je Kajot, spoločnosť od našich západných susedov. Na rozdiel od automatov Apollo sa Kajot automaty vyznačujú skôr tradičnými tematikami svojich hier. Dominujú populárne valce s ovocím, číslami či písmenami, nájdeme však aj graficky vynikajúco spracované hry s rozprávkovými postavičkami.

Na ifortuna.sk máte možnosť vyskúšať viaceré Kajot automaty, medzi najobľúbenejšie patrí 5-valcový Super Joke 40 s až 40 výhernými kombináciami. 500-násobok vkladu získate, ak sa vám podarí valce naplniť symbolmi Jokera. Príjemným bonusom sú tiež voľné zatočenia. Až 5 zatočení môžete získať zbieraním Scatter symbolov hviezdy.

Viac než stovka skvelých Synot automatov

Synot Games je tradičný výrobca výherných automatov. Jeho portfólio zahŕňa viac než 100 titulov, s ktorými sa stretnete takmer v každom online kasíne. Synot automaty sú certifikované nezávislými akreditovanými skúšobnými laboratóriami pre viaceré krajiny, vrátane Slovenska, Českej republiky, Talianska či Španielska, ale napríklad aj Malty, Spojeného kráľovstva, Švajčiarska či Dánska. Cieľom, ktorý sa fachmanom v Synote nepochybne darí napĺňať, je vývoj hracích automatov v špičkovej kvalite s výnimočným vizuálom a maximálnou hrateľnosťou.

Výnimkou nie je ani viackrát spomínané online kasíno ifortuna.sk, kde si môžete zahrať množstvo atraktívnych hier od Synotu. Jedným príkladom za všetky môže byť mimoriadne obľúbená 81 Friut Awards so štyrmi valcami. Už 3 symboly BAR vám zaručia atraktívnu výhru. V prípade, že získate 4 červené sedmičky, tešiť sa môžete až na 160-násobok stávky. Skvelým bonusom je symbol Wild, ktorý zdvojnásobí alebo až zosemnásobí výhru za každý výskyt vo výhernej kombinácii.

Vyskúšajte bez rizika prehry

Ak ešte nemáte skúsenosti s výhernými automatmi, každý hrací automat si na ifortuna.sk môžete vyskúšať bezplatne. Vďaka DEMO verziám si nájdete tú, ktorá vás bude baviť najviac a je len na vás, či si zábavu spravíte ešte napínavejšou nejakým tým vkladom. Pri troche šťastia bude skvelou čerešničkou zaslúžená výhra.

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…