Škola varenia Chefparade – chutné dobrodružstvá na dosah
Dobré noviny
Dobré noviny

Škola varenia Chefparade – chutné dobrodružstvá na dosah

Leto nie je len o oddychovaní a čerpaní novej energie, ale aj o nových zážitkoch. Cesty dovolenkárov do blízkych či vzdialených krajín sú preto často aj dobrodružnými výpravami.

Spoznávame nové miesta, kultúru, ľudí a v neposlednom rade aj miestnu kuchyňu. Na špeciality, ktoré ochutnáme na dovolenke potom často spomíname aj počas chladných jesenných večerov. Tie najobľúbenejšie jedlá z dovoleniek však nemusia ostať len spomienkou. V škole varenia Chefparade vás naučíme ako si tieto chutné špeciality s ľahkosťou pripravíte aj sami a pripomeniete si tak príjemné dovolenkové chvíle.

Chefparade je výnimočná škola varenia v Bratislave, ktorá ponúka množstvo druhov kurzov varenia ako napríklad Taliansku, Francúzsku, Japonsku, Španielsku, Sicílsku, Britskú kuchyňu a mnohých ďalších. V Chefparade máme aj špeciálne kurzy zamerané na prípravu Steakov, Rýb, Dezertov či Sushi. Medzi najobľúbenejšie kurzy patria kurzy ako Francúzska kuchyňa, kde si pod vedením šéfkuchára pripravíte špeciality ako Lososový tartar, Beef Bourguignon, žabie stehienka, slimáky, Mille Feuilles či Crème brûlée. Pre milovníkov voňavých korenín máme skvelý kurz Indickej kuchyne, ktorým vás prevedie šéfkuchár pochádzajúci priamo z Indie Khundán.  Samozrejme nezabúdame ani na tých najmenších. Pravidelne organizujeme aj kurz Varenia s deťmi, ktorý je určený deťom a ich rodičom. Každým kurzom vás prevedú skúsení šéfkuchári, ktorí svoju profesiu vykonávajú s láskou a vášňou. V príjemnej a veselej atmosfére školy varenia vás naučia pripraviť si rôzne špeciality a podelia sa s vami o svoje osvedčené kulinárske finty.

Chefparade je rovnako aj skvelým miestom na zorganizovanie narodeninovej oslavy. V príjemnej atmosfére, pri príprave chutných špecialít a s pohárikom kvalitného vínka v ruke sa vy aj vaši hostia budete cítiť skvelo. Spoločne sa zabavíte, naučíte čosi nové a hlavne strávite pekné chvíle v príjemnom prostredí.

Škola varenia Chefparade

Chefparade ponúka aj originálny konceptu kulinárskeho teambuildingu,  vďaka ktorému už vaše firemné akcie a teambuildingy nemusia byť nudné a neobľúbené. Pri príprave a ochutnávaní špecialít svetových kuchýň sa ľahko odstránia komunikačné bariéry a váš pracovný kolektív sa stmelí dokonale. Priestory Chefparade sú vhodné aj na organizovanie tlačových konferencií a rôznych prezentácii.

Neváhajte a zažite vlastné chutné dobrodružstvá v škole varenia Chefparade. Pre viac informácii navštívte stránku www.chefparade.sk.

Škola varenia Chefparade

Škola varenia Chefparade

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…