Reakcie nových držiteľov televíznych cien Emmy
SITA
SITA

Reakcie nových držiteľov televíznych cien Emmy

Herec Jon Cryer z Dva a pol chlapa sa vyjadril, že je šokovaný. Myslel, že opäť vyhrá Jim Parsons.

BRATISLAVA 24. septembra - Nedeľná noc 64. ročníka udeľovania televíznych cien Primetime Emmy patrila komediálnemu seriálu Taká moderná rodinka (2009), dramatickému seriálu Homeland (2011) a životopisnému filmu Prezidentské voľby (2012). Všetky tri si totiž z losangeleského Nokia Theatre L.A. Live odniesli po štyri ceny. Agentúra SITA prináša reakcie víťazov prestížnych cien.

Julie Bowen (Taká moderná rodinka) - najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe komediálneho seriálu:

"Sošku umiestnim ďaleko od môjho syna Olivera, ktorý tú predchádzajúcu rozbil. Bude na najvyššej poličke, ďaleko od detí, ktoré okupujú môj dom."

Louis C.K., ktorý si odniesol dve ceny v kategóriách Najlepší scenár komediálneho seriálu (Rozvedený so záväzkami - epizóda: Pregnant) a Najlepší scenár zábavnej šou (série alebo špeciálu) (Louis C.K. Live at the Beacon Theatre) o tom, prečo jeho šou v minulosti nezožali veľký úspech:

"Som lepší než som bol v minulosti a dúfam, že v budúcnosti budem lepší ako teraz. Vždy, keď máte za sebou zlyhanie, urobíte niečo lepšie. Okrem toho, som starší a starší ľudia bývajú bystrejší a vtipnejší".

Jon Cryer (Dva a pol chlapa) - najlepší herec v hlavnej úlohe komediálneho seriálu:

"Som šokovaný rovnako ako vy, ľudia. To je asi jediné, čo k tomu môžem povedať. Preto bola moja ďakovná reč taká zlá. Myslel som si, že znovu vyhrá Jim Parsons. Seriál Teória veľkého tresku je momentálne na vrchole a Jim sa bohužiaľ stále nezhoršil. Ani na minútu som si nepomyslel, že by sa to mohlo stať."

Julia Louis-Dreyfus (Veep) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe komediálneho seriálu:

"Toto je obrovské šťastie. Veľmi ma dojalo, že som to dostala za tretiu sériu. Potrebujem tabletku, bolí ma hlava. Nemôžem tomu uveriť, som nadšená."

Claire Danes (Homeland) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe dramatického seriálu. Okrem tohto ocenenia má seriál Homeland na konte aj trofeje pre najlepšieho herca v hlavnej úlohe dramatického seriálu (Damian Lewis), najlepší dramatický seriál a za scenár (Alex Gansa, Howard Gordon a Gideon Raff). V minulých ročníkoch podobne na udeľovaní cien Emmy triumfoval seriál Mad Men.

"Nerobili sme náš seriál, aby sme im hádzali polená pod nohy. Z víťazstva sme nadšení, a tak trochu aj vyľakaní. Myslím si, že nikto z nás nečakal, že nás takto ocenia hneď na začiatku. Je to veľmi milé."

Steve Levitan (Taká moderná rodinka - epizóda: Baby on Board) - najlepšia réžia komediálneho seriálu, o prezentácii gejov a lesieb v televízii:

"Vždy, keď sú v televízii seriály ako Taká moderná rodinka alebo Will & Grace, ktoré prezentujú gejov a lesby a sú úspešné, otvárajú sa tým ďalšie dvere. Výkonní producenti sa potom touto témou neboja zaoberať."

Julianne Moore (Prezidentské voľby) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe minisérie alebo filmu:

"Chcela by som vyzdvihnúť dve ženy, ktoré pracujú v televízii a mali nesmierny vplyv na voľby v roku 2008 - Tinu Fey a Katie Couric. V mojom výskume som zistila, že mali obrovský vplyv a to je naozaj pôsobivé."

Bertram van Munster, výkonný producent programu The Amazing Race - najlepšej súťažnej reality šou:

"Naša šou je úplne iná. Je to skutočná reality šou. Ideš, prídeš prvý, zvíťazíš. Prídeš posledný, prehráš. Je to absolútne nepredvídateľné a myslím si, že pre publikum aj veľmi atraktívne. Nečakali sme, že vyhráme."

Zdroje: tvline.com a www.hollywoodreporter.com.

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…