Muž si kúpil nohavice z e-shopu. Netušil, že tým spustí lavínu reakcií
Radka Turoňová
Radka Turoňová

Muž si kúpil nohavice z e-shopu. Netušil, že tým spustí lavínu reakcií

Nakupovanie cez internet má svoje nástrahy a tí, čo s ním majú skúsenosti, by mohli rozprávať. Ani to však neprekonalo to, čo sa stalo Angličanovi Georgeovi. Ako sa navyše neskôr ukázalo, podobné bizarné zásielky ako George dostalo aj mnoho ďalších ľudí.

Ilustračné foto. — Foto: Pixabay

BIRMINGHAM 10. júna - George Riggall z mesta Leicester pri Birminghame si chcel objednať z internetového obchodu obyčajné džínsy. Možno bol trochu naivný, pretože práve tento kus odevu je vhodné si pred kúpou vyskúšať, keďže nemusí najlepšie sedieť. Ani to ale nebol mužov prípad. Rifle by mu aj sedeli, problém bol však niekde inde.

Komu môžu byť dobré?

Angličan si vybral cez e-shop nohavice, aké sa mu páčili, zadal veľkosť a objednal. Zásielka prišla, no keď ju otvoril, nevedel, či sa má smiať, alebo plakať. Džínsy boli totiž abnormálne dlhé. A rozhodne nemáme na mysli dĺžku, s akou majú problémy najmä nižšie dámy, keď si musia dať nohavice trochu skrátiť alebo ich nosiť vyhrnuté. V tomto prípade by sa do nich totiž okrem Gergových nôh zmestili pokojne aj jedny detské.

„Neviem, komu by boli tieto rifle dobré. Pravdepodobne nikomu,“ povedal pre BuzzFeed. Samozrejme, takúto bizarnosť si nemohol nechať len pre seba a preto fotku zavesil na sociálnu sieť Twitter. A hneď sa aj ukázalo, že so svojím problémom nie je zďaleka sám. Zrazu sa začali hlásiť ľudia, ktorým ten istý obchod tiež poslal abnormálne veľkosti nohavíc.

Vraj najnovší trend

Nevedno však, pre koho by vôbec mohli byť takéto extrémne dlhé nohavice vyrobené. Alebo je to všetko úplne inak? Trochu bizarne totiž vyznieva odpoveď britského módneho giganta, od ktorého si ľudia džínsy objednali, pre portál Mail Online. „Super Skinny Stacker džínsy sú nový pánsky módny štýl. Sú dlhšie ako štandardná dĺžka a to kvôli vytvoreniu navrstveného efektu pri členkoch," znie stanovisko obchodu. Fotky, ktoré ľudia zdieľali na Twitteri, si vraj kompetentní užili. 

Na stránke e-shopu sme najnovší štýl úzkych nohavíc skutočne našli, hoci pri zbežnej ponuke ich len tak ľahko nenájdete. Navyše, v ponuke boli len nohavice v khaki farbe. Obchod teda opísal nohavice, ktoré v ponuke pre mužov skutočne má, hoci je prinajmenšom zvláštne, že fotky pridali na Twitter aj ženy. Pre ne ale takéto džínsy v ponuke nie sú.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…