Bruce Willis si zahrá v pokračovaní Sin City
SITA
SITA

Bruce Willis si zahrá v pokračovaní Sin City

Režisér Robert Rodriguez potvrdil Willisovo účinkovanie a prezradil podrobnosti o postave Johnnyho, ktorého stvárni Joseph Gordon-Levitt.

BRATISLAVA 22. januára - Režisér pripravovanej snímky Sin City: A Dame to Kill For Robert Rodriguez potvrdil, že si v jeho akčnom trileri zahrá americký herec Bruce Willis.

Ten si zopakuje úlohu Johna Hartigana, ktorého stvárnil aj v Sin City - mesto hriechu (2005).

"Bruce je späť, takže ho uvidíte," uviedol Rodriguez pre MTV News. V sequeli si svoje roly zopakujú aj Mickey Rourke, Jessica Alba, Jaime King či Rosario Dawson.

Režisér tiež prezradil podrobnosti o postave Johnnyho, ktorého stvárni Joseph Gordon-Levitt. Túto rolu autor predlohy a scenárista Frank Miller pôvodne napísal pre Johnnyho Deppa a zároveň ju po ňom aj pomenoval.

"Je to nová postava. Hrá veľmi namysleného gamblera, ktorý príde a pokúsi sa poraziť najväčšieho zloducha zo Sin City v jeho vlastnej hre. Porazí však nesprávneho chlapíka a prihodia sa mu zlé veci," vysvetlil Rodriguez. Herecké obsadenie doplnia Josh Brolin, Christopher Meloni, Jeremy Piven, Juno Temple, Michael Madsen či Ray Liotta. Devon Aoki z prvého Sin City nahradí 29-ročná hviezda Jamie Chung a nebohého Michaela Clarka Duncana 58-ročný Dennis Haysbert.

Bruce Willis je známy napríklad zo série akčných filmov Smrtonosná pasca (1988 - 2013), pričom piata časť s podtitulom Opäť v akcii by sa mala na plátna slovenských kín dostať 14. marca 2013. Vlani sa ukázal v akčnom trileri Expendables 2, romantickej dramédii Až vyjde mesiac či akčnom sci-fi krimitrileri Looper.

Známy je aj z filmov Posledný skaut (2001), Smrť jej pristane (1992), Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994), Dvanásť opíc (1995), Piaty element (1997), Armageddon (1998), Šiesty zmysel (1999), Môj sused zabijak (2000), Vyvolený (2000), Môj sused zabijak 2 (2004), spomínaného Sin City - mesto hriechu (2005), Nabiť a zabiť (2006), The Expendables (2010) alebo RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční (2010). S exmanželkou Demi Moore má tri dcéry, štvrtú mu porodila modelka Emma Hemming, ktorú si zobral v roku 2009. Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…