Multimilionár podvádzal manželku. Na jej smradľavú pomstu nikdy nezabudne
Radka Turoňová
Radka Turoňová

Multimilionár podvádzal manželku. Na jej smradľavú pomstu nikdy nezabudne

Rozvod býva bolestivou záležitosťou, no kým niektorí prežívajú situáciu po tom pomerne dramaticky, iní si rýchlo dokážu vyčistiť hlavu a vykročiť do nového života. No a potom sú tu takí, ktorí sa rafinovaným spôsobom postarajú o menšiu satisfakciu. Ako istá žena, ktorá vrátila manželovi to, čo jej spôsobil, ale oveľa dômyselnejším spôsobom, pričom nakoniec z toho vyťažila hlavne ona sama.

Ilustračné foto — Foto: Pixabay

Ani takmer 40 rokov trvajúce manželstvo nie je zárukou toho, že dopadne šťastne, najmä, keď začnú muži pociťovať záujem o mladšie ženy. To bol aj prípad boháča Jeralda, ktorý začal svoju manželku Catherine podvádzať so svojou sekretárkou. Tá však nepodľahla emóciám, ale svojmu bývalému a jeho novej priateľke to zrátala rafinovaným spôsobom.

Neznesiteľný zápach, rýchly rozvod

Jeraldovi mladá známosť prerástla cez hlavu, zrazu sa rozhodol 37-ročné manželstvo zahodiť za hlavu a k svojej žene sa nezachoval pekne. Dal jej totiž len tri dni na to, aby sa vysťahovala. Tá si teda povedala, že ich aj poriadne využije. Na záver však prichystala čerstvým zaľúbencom prekvapenie, ktoré nakoniec všetko obrátilo v jej prospech.

Kým prvý deň si Catherine nechala na balenie svojich vecí, na druhý si zavolala sťahovaciu službu a nechala poodnášať veci z domu preč. Tretí deň si nechala ako, dajme tomu, rozlúčkový, no všetko mala dokonale premyslené. Prichystala si totiž luxusnú večeru, ktorá pozostávala z kreviet, kaviáru či drahého šampanského. Keď takmer dojedla, nezabudla navštíviť každú jednu miestnosť, aby do záclonových tyčí napchala nedojedené krevety máčané v kaviári. Následne upratala a dom opustila.

Miliardár si mohol do svojej honosnej vily konečne doniesť novú priateľku a idylka mohla začať. Netrvalo však dlho, keď ich začal obťažovať otrasný zápach, no dvojici sa nepodarilo vypátrať jeho príčinu. A hoci dom nechal boháč vyčistiť a nainštaloval doň osviežovače vzduchu, nič nepomohlo. Smrad bol taký neznesiteľný, že sa pár rozhodol odsťahovať a dom predať. Čuduj sa svete, kvôli zápachu ho nechcel nikto kúpiť. O situáciu sa začala zaujímať aj samotná Catherine, ktorá sa tvárila, že ju problémy okolo jej exmanžela trápia. Povedala mu, že ani nebude trvať na takom porozvodom odškodnení a situáciu komplikovať, ako plánovala pôvodne, ak jej predá dom.

Jerald tiež nemal záujem o naťahovanie rozvodu a dom Catherine predal za zlomok ceny pri okamžitom podpísaní rozvodových papierov. So svojou novou priateľkou si však zobrali z neho všetko, čo im len napadlo, vrátane záclonových tyčí. Podvádzaná manželka tak dosiahla sladkú pomstu a zároveň zadosťučinenie.

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…